#1 2009-11-01 17:14:08

adrizzz

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-31
Posty: 10
Punktów :   

Sola

http://alindholm.files.wordpress.com/2008/02/sola03io4rc7.jpg

Anime opowiada historię Yorito Morimiymy, z pozoru zwykłego chłopca o nietypowym hobby, którym jest fotografowanie nieba. Nasz bohater jest uczniem szkoły średniej i mieszka sam w domu z Aono - siostrą, która aktualnie znajduje się w szpitalu. Z tego powodu, codziennie rano budzi go Mana, koleżanka z klasy. Cała historia zaczyna się niepozornie, Yorito podczas próby sfotografowania jutrzenki spotyka tajemniczą dziewczynę, której pomaga wyciągnąć puszkę z automatu. To z pozoru niewinne spotkanie rozpoczyna lawinę co najmniej dziwnych wydarzeń, które z czasem wyjaśnią nam kim (a raczej czym) jest owa dziewczyna, dlaczego pewien mężczyzna chce ją zabić, skąd Aono zna naszą bohaterkę i co je obie łączy i na koniec… Co z tym wszystkim zrobi Yorito. O pozostałych osobach, pojawiających się w tym anime, nie dowiemy się zbyt dużo, gdyż stanowią one głównie tło do najważniejszych wydarzeń. Jednak jestem pewien, że te postacie spowodują pojawienie się co jakiś czas małego uśmiechu na Waszych twarzach. Osoby wrażliwsze powinny przygotować się na to, że zobaczą trochę krwi. Im również mogą przydać się chusteczki, gdyby się zakręciła łezka w oku.
Prawdziwym „dynamitem” anime jest fabuła. Przez cały czas zwiększa się zainteresowanie widza tym, co się dzieje na ekranie a także wyzwalają się uczucia (niekoniecznie pozytywne) w stosunku do niektórych bohaterów. Zdarza się na przykład, że z różnych powodów życzymy danej osobie śmierci, by już w następnym odcinku jej przebaczyć… I na odwrót, aż do ostatniego epizodu. Kreska jest poprawna, ale nienadzwyczajna a ścieżce dźwiękowej nie można niczego zarzucić. Ogólnie, to anime wciągnęło mnie jak mało które, więc mogę szczerze zachęcić do jego obejrzenia
.



Ilość Odcinków: 13 + 2 Ova
Tytuły alternatywne: -
Rok wydania: 2007



żródło:www.anime-shinden.info

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl